2018-11-18 12:56:02

ماشین فول آپشن چه ویژگی‌هایی دارد؟
نصب آپشن خوردو شامل رادار نقطه کور، دوربین ۳۶۰ درجه محیطی، جک صندوق برقی، گرم کن سرد کن صندلی ، کیلس استارتر ، فرمان سه حالته ، پدل شیفتر فرمان، کروز کنترل ، ردیاب ماهوارهای ، کلید رو فرمان ، سنسور تو کار عقب جلو، اینه تاشو برقی و ... است که در ادامه بصورت مختصر درباره هرکدام از این آپشن‌ها توضیح خواهیم داد

خودروی خود را حرفه‌ای فول آپشن کنید!

راحتی فول آپشن ترین خودروهای دنیا را با خودروی خود تجربه کنید. مجموعه کار آپشن ارائه دهنده آپشن های مختلف ماشین و با کادری مجرب در کوتاه‌ترین زمان ممکن خودروی شما را به یک خودر فول آپشن تبدیل می‌کند.

برخی از آپشن‌های ارائه شده عبارتند از:

چرا باید خودروی خود را فول آپشن کنم؟

شاید اولین ذهنیت درباره خودروهای فول آپشن، لوکس بودن آنها باشد که چندان هم نادرست نیست اما باید به این موضوع توجه داشته باشیم که برخلاف تصور عموم، بیشتر آپشن‌هایی که برای خودروها ارائه می‌شود در راستای امنیت سرنشیان و سلامتی، تندرستی و بهداشت آنها و نیز موارد اقتصادی می‌باشد. برای نمونه آپشن‌هایی مانند گرمکن و سردکن صندلی، رادار نقطه کور و ... کاملا برای امنیت و سلامتی سرنشینان خودرو طراحی شده اند. همچنین نصب آپشن‌هایی مانند دوربین ۳۶۰ درجه خودرو، دوربین دنده عقب و سنسور‌های اینچنینی کاملا جنبه اقتصادی دارد و هزینه نصب چنین آپشن‌هایی به مراتب از هزینه‌های ناشی از تصادمات و مشکلاتی که در نبود این آپشن‌ها به وجود می‌آید، کم‌تر است.

 


کار آپشن تنها یک نام نیست، مجموعه ای از بهترین هاست که راحتی را در خودروی شما به ارمغان می‌آورد.
هم اکنون با ما تماس بگیرد: 02166014032 ، 09126809903 و 09227085536
info@ProCarOption.com
لوگوی آپارات - کانال رسمی کار آپشن