فیس لیفت

0
0
0
s2sdefault

فیس لیفت خودرو به تغییراتی در ظاهر خودرو اطلاق می‌شود که شامل تغییر در طراحی داخلی اجزاء، تغییرات مکانیکی، ورق فلز و … است. فیس لیف خودرو درجه‌های مختلفی دارد و میزان تغییرات بستگی به درخواست کاربر می‌تواند کم یا زیاد باشد تا جایی که شاید شما هم فیلم فیس‌لیفت یک تویوتا لندکروزر به لکسوس LX را دیده باشید و از ایجاد تغییرات تا این اندازه در خودرو شگفت زده شده باشید. در واقع فیس لیفت به سازندگان خودرو این امکان را می‌دهد که یک مدل جدیدتر را بدون نیاز به طراحی دوباره خودرو ارائه دهند.

0
0
0
s2sdefault
ردیاب خودرو با جی پی اس (GPS)

0
0
0
s2sdefault

امروزه استفاده از ردیاب ها به مقاصد مختلف مورد توجه و استقبال افراد زیادی در سرتاسر دنیا قرار گرفته است. ردیاب خودرو (جی پی اس خودرو) یکی از انواع ردیاب است که به دلیل ویژگی های بسیار کاربردی آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. انسانها همیشه  به دنبال یافتن راه های جدیدی برای افزایش کارایی کسب و کار خود هستند. با نصب ردیاب خودرو می توانید از ویژگی های بیشمار آن استفاده کنید. در ادامه به ردیاب خودرو (جی پی اس خودرو) و کارآیی آن بیشتر می پردازیم .

0
0
0
s2sdefault
دی وی دی فابریک خودرو - نصب و پخش DVD فابریک

0
0
0
s2sdefault

 دی وی دی فابریک خودرو در انواع گوناگون با بالاترین کیفیت و امکانات و برای انواع خودروهای داخلی و خارجی در کارآپشن موجود بوده و همچنین  آماده ارائه مشاوره و خدمات خریددر این زمینه برای مشتریان عزیز در جای جای ایران می‌باشد. دی وی دی تنها یکی از آپشن‌های ارائه شده در آپشن خودرو می باشد. با خرید از مجموعه کار آپشن می‌توانید از امکان نصب رایگان در مکان برخوردار شوید. پیش از خرید دی وی دی باید اطلاعاتی راجع به آن داشته باشید پس با ما همراه شوید

0
0
0
s2sdefault
آپشن دوربین ۳۶۰ درجه خودرو

0
0
0
s2sdefault

دوربین ۳۶۰ درجه خودرو امروزه به یک ضرورت برای خودروهای ارزشمند تبدیل شده است. دوربین های نمایشی در محیط اطراف می تواند موضوع مهم بعدی در ایمنی خودرو باشد. امروزه شرکت‌های بزرگ به جای استفاده از دوربین دنده عقب که تاخیر طولانی هم داشت از دوربین‌های محیطی ۳۶۰ درجه برای خودرو استفاده می‌کنند که در تمامی خودروهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ استفاده از این آپشن ضروری است. طبق آخرین آماری که یکی از شرکت‌های معتبر به نام RKCroadKill در رابطه با تصادفات جاده‌ای منجر به مرگ و تصادفات در خیابان‌های تنگ و باریک به دست آورده اند مشخص شد ماشین ها و خودروهایی که فاقد آپشن دوربین ۳۶۰ درجه درصد تصادفات و حادثه‌های تلخ بسیار بالایی داشتند در حالی که خودرهای دارای آپشن دوربین ۳۶۰ درجه ضریب و درصد کمتری از تصادفات را دارا بودند.

0
0
0
s2sdefault
دنده پشت فرمان ماشین

0
0
0
s2sdefault

آیا شما میدانید دنده پشت فرمان یا پدل شیفتر چیست؟ دنده پشت فرمان از دو پدل مثبت و منفی تشکیل شده که این پدل‌ها پشت قاب فرمان قرار می‌گیرد( همانطور که در عکس مشاهده می‌کنید) در گذشته این آپشن مختص ماشین های لوکس و آپشنال بوده اما امروز برای تمامی ماشین های اتوماتیک تیپ‌ترونیک قابل راه اندازی است که بسیاری از مردم این را نمی‌دانند اما نگران نباشید ما در کنار شما هستیم برای آشنایی بیشتر شما با دنیای تکنولوژی ماشین‌های امروزی.

0
0
0
s2sdefault
آینه تاشو برقی خودرو

0
0
0
s2sdefault

آینه تاشو برقی برای انواع خودروهای داخلی و خارجی از جمله آپشن‌هایی است که در کار آپشن بصورت حرفه‌ای ارائه می‌گردد. انواع آینه تاشو برقی فابریک خودروهای کره‌ای، خودروهای آلمانی، خودروهای چینی و ... با سیم‌کشی فابریک و موتور آینه برقی اصل از مزایای نصب آینه تاشو برقی در مجموعه کار آپشن می‌باشد.

0
0
0
s2sdefault
کیلس (KeyLess) استارت خودرو

0
0
0
s2sdefault

کیلس استارت (Keyless Start) یکی از ویژگی های نسبتا نوینی است که بر روی بعضی از خودرو ها نصب شده است. در دوره ای زندگی می کنیم که راحتی حکمفرمایی می کند. اساسا هر ابزار، وسیله و دستگاهی که بتواند زندگی را برای ما ساده تر کند، ما را به سمت خود جذب می کند. در این راستا یکی از ویژگی های خودرو ها که محبوبیت فراوانی به دست آورده است، سیستم احتراق بدون کلید است. این سیستم البته با نام هایی نظیر کیلس استارت، استارت دکمه ای کیلس و کلید هوشمند شناخته می شود. همانطور که از اسم آن نیز پیداست، این ویژگی به شما کمک می کند تا بدون اینکه لازم باشد کلیدی را از جیب یا کیف خود بیرون بیاورید، اقدام به راه اندازی موتور خودروی خود کنید.

0
0
0
s2sdefault
رادار نقطه کور ماشین

0
0
0
s2sdefault

رادار نقطه کور یکی از فناوری های بسیار موثر در خودرو است. سازندگان خودرو در حین ساخت ماشین همیشه با مشکل نقطه کور مواجه بوده اند. اما ما می توانیم با تکنولوژی جدید و با سیستم رادار نقطه کور کاملا بر نقاط کور ماشین نظارت دارشته باشیم. سیستم رادار نقطه کور دارای دو مدل الکتروسونیک و الکترو مگنتیک (رادار ماکروویو)  است.

0
0
0
s2sdefault