آپشن خودرو

اولین مرکز تخصصی نصب آپشن خودرو برای تمامی خودروهای داخلی و وارداتی
پاسخگویی و مشاوره ۲۴ ساعته
021-66014032 ، 09126809903 (‌Hotline)

نصب آپشن خودرو
جک برقی صندوق عقب خودرو

جک برقی صندوق عقب خودرو به گونه‌ای عمل می‌کند که شما به راحتی با فشار دادن یک دکمه درب صندوق عقب بصورت هوشمند باز شده و برعکس آن یعنی با فشار دادن همان دکمه درب صندوق عقب خودرو بسته می شود و دیگر نیازی به باز و بسته کردن درب صندوق عقب بصورت دستی نیست. کلیدهای جک برقی صندوق عقب دو عدد می باشد که یکی در داخل کابین خودرو و دیگری بالای درب صندوق در محل فابریک نصب و تعبیه می شود. یکی از محاسنی که این آپشن داراست این است که شما با ریموت فابریک ماشین هم می توانید درب صندوق خودرو را باز کنید. این عملکرد مواقعی به کار می‌آید که راننده از ماشین دور است یا راننده به هر نحوی قادر به استفاده از کلید های تعبیه شده برای باز و بسته کردن درب صندوق خودرو نیست.

ادامه مطلب...

گرم‌ کن و سرد‌ کن صندلی

سرد کن و گرم کن صندلی خودرو با استفاده از فن ها و تهویه کننده هایی که در صندلی خودرو قرار گذاشته شده است . صندلی خودرو را خنک میکند.
این محصول در روز های گرم و سرد سال به کمک شما می‌آید، به این صورت که به منظور جلوگیری از گرما و سرمای یکنواخت صندلی در فصل های مختلف سال توزیع هوا بهینه سازی .شده است و حس لذت بخشی به شما القا میکند و رانندگی دلنشینی را به ارمغان میاورد

همانطور که از نام محصول پیداست آپشن سرد کن و گرم کن صندلی روی صندلی خودرو نصب می‌شود . سیستم سرد کن صندلی خودرو دقیقا عکس گرمکن صندلی کار میکند. مسولیت این آپشن خنک کردن صندلی خودرو می باشد. امروزه در بیشتر خودروها این آپشن به صورت فابریک نصب شده است. این آپشن بر روی سایر خودرو ها نیز به صورت غیر فابریک نیز قابل نصب است.  این آپشن در برخی خودرو ها از قابلیت کم و زیاد کردن درجه سرما برخوردار است. این سیستم به عنوان یک آپشن اضافه و پیشرفته برای خودرو به کار میرود

 یک مجموعه کامل از فن آوری های حرارتی برای آسایش در تمام فصل ها.

این محصول  در روز های گرم سال به کمک شما می‌آید و  رانندگی دلنشینی را به ارمغان میاورد. صفحات گرم کن و سرد کن صندلی در زیر روکش صندلی بر روی سطح نشیمن و پشتی جاسازی شده و برای هر کدام از صندلیها قابل نصب است. همچنین استفاده از این آپشن برای افرادی که از ناراحتیهایی که نشستن بر روی مکانهای سرد سبب تشدید آن می گردد رنج می برند، توصیه می گردد. مواردی همچون کمردرد و پادرد و …  همینطور این آپشن می تواند گزینه بسیار مناسبی جهت خانمهای باردار نیز باشد.

نکته: اگر قصد سفارش تودوزی صندلی برای خودروی خود دارید، بهترین زمان برای تهیه پدهای گرمکن است تا قبل از نصب تودوزی و روکشها، پدها را زیر روکش صندلی نصب نمایید

 توضیحات:

صندلی خودروها بدون شک یکی از مهم‌ترین قطعات به کار رفته در اتومبیل به حساب می آیند . در سال های گذشته صندلی‌های به کار گرفته شده در خودروها بسیار سخت و سنگین  بودند و بیشتر جنبه کاربردی داشتند و خیلی به مسائل زیبایی و طراحی پرداخته نمی‌شد. ولی  با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، مد و اصول زیبایی وارد دنیای طراحی خودروها شده است و قطعات به کار رفته در خودروها را تحت الشعاع   قرار داده است.

با پیشرفت علم ارگونومی در صنعت های مختلف و ایجاد بیماری‌های اسکلتی یکی از عنصر هایی که طراحان خودرو بایستی به آن بپردازند، ارگونومیک بودن و راحتی صندلی‌ها می‌باشد. بنابراین  سردکن و گرم‌کن صندلی‌ها یکی دیگر از آپشن‌هایی است که در خودروهای لوکس جهت آسایش  راننده و لذت بخش کردن رانندگی به کار گرفته شده.
این آپشن در بیشتر خودروهای امروزه به صورت فابریک نصب شده است و بر روی دیگر خودروها مانند (خودروهای کره‌ای و ژاپنی) به صورت غیر فابریک قابل نصب می‌باشد. از ویژگی های زیاد و کم نمودن مقدار سرما بهره‌مند است و بنابراین مسائل بهداشتی، پزشکی و عرق سوز شدن کمر و باسن از بین می‌رود. سیستم تهویه صندلی‌ها محیطی دلنشین را پدید می‌آورد. آپشن تهویه چهار فصل صندلی یکی از ویژگی‌های مورد بررسی هنگام خرید خودروهای صرفا لوکس می‌باشد.

سیستم‌های گرمکن و سردکن صندلی

سیستم‌های گوناگون و متعددی برای تهویه صندلی وجود دارند:

فن‌ها: استفاده از فن‌های ساده برای تهویه و نیز تشک‌های حرارتی یا ترکیبی از این دو مدل است

 تکنولوژی حرارتی: این سیستم‌های پیچیده شامل تکنولوژی حرارتی می‌باشند که دارای انعطاف پذیری بیشتری می‌باشند و می‌توان درجه حرارت تهویه آن را تنظیم نمود تا مناسب‌ترین و مطبوع‌ترین دما حاصل شود. فن‌های به کار رفته در این سیستم مخصوص بوده و هیچگونه صدایی نداشته و لرزشی ایجاد نمی‌کنند و از نظر بهره‌وری انرژی نیز در سطح بالایی هستند.

مقایسه سیستم گرمکن و سردکن صندلی با کولر خودرو

استفاده از سیستم تهویه مطبوع صندلی خودرو در مقایسه با کولر مزیت‌ها زیادی را در اختیار مالک خودرو قرار می‌دهد.
 در بعضی از خودروها که مجهز به سیستم ریموت کنترل هستند می‌توان قبل از سوار شدن به ماشین در هوای بسیار گرم این سیستم را روشن کرد تا در هنگام نشستن روی صندلی مشکلی از لحاظ عرق کردن و ایجاد بوی نامطبوع در لباس به وجود نیاید و قطعا حس لذت بخشی را به فرد انتقال میدهد.
درست است که استفاده از کولر می‌تواند امری لذت بخش باشد ولی استفاده از کولر برای شما هزینه خواهد داشت. زیرا کولر خودرو انرژی خود را از موتور تأمین می‌کند و باعث افزایش مصرف سوخت می‌شود (به غیر از خودروهای برقی) و مازاد بر افزایش مصرف سوخت، موجب افزایش انتشار گازهای گلخانه‌ای نیز می‌شود و باعث ایجاد گرمایش زمین و همچنین تغییرات اقلیمی در بلند مدت می‌گردد.

با توجه به این که از سیستم تهویه مطبوع در برخی مواقع واجب می‌باشد و نمی‌توان بدون  آن با آسایش رانندگی کرد و با توجه به هزینه‌ها و آسیب‌های زیست محیطی، بایستی ما به دنبال شکل دیگری از تهویه داخل کابین خودرو باشیم. یکی از راه‌های جایگزین ارائه شده توسط برخی طراحان استفاده از همین سیستم گرمکن و سردکن صندلی خودرو است. این سیستم کارایی بهتری نسبت به کولر خودرو دارد و دیگر نیازی به کاهش دمای کل فضای داخلی خودرو نخواهد بود. هر چند که گرمکن و سردکن صندلی نیز باعث افزایش سوخت خودرو می‌شود ولی در مقایسه با استفاده از کولر مقرون به صرفه‌تر می‌باشد.

 اکنون راه حل مقرون به صرفه ما تهیه کیت تهویه چهار فصل است که این محصول برای آسایش حرارتی در دسترس طبقات مختلف خودرو قرار میگیرد
در بیشتر خودرو های جدید امروزی و بیشتر برندهای کره ای مانند النترا، اپتیما، سوناتا. توسان و … سرد کن صندلی به صورت فابریک در برخی از نسخه های فول و نیمه فول نصب شده و در تیپ های مختلف هر خودرو این سیستم در صندلی راننده و یا صندلی شاگرد نیز موجود .است.
در کشور ما برای تعداد کمی از خودروهای ژاپنی و کره ای نیز به صورت فابریک نصب می‌باشند اما شما میتوانید با خیالی آسوده نصب این آپشن را به تیم حرفه ای پروکارآپشن بسپارید و دیگر نگران رانندگی در روز های بسیار داغ تابستان و روز های بسیار سرد زمستان  نباشید و با لذت و خیالی آسوده رانندگی کنید.

فرمان سه حالته خودرو

فرمان سه حالته یا فرمان برقی (EPS) روی بسیاری از خودروهای لوکس به عنوان یک آپشن نصب می باشد.  دلیل نصب این آپشن که کار آن تنظیم نحوه عملکرد فرمان است، خطرناک بودن نرمی فرمان هیدرولیک در زمانی که سرعت اتومبیل بسیار بالا است، می باشد. در اصل فرمان سه حالته خودرو قابلیت انتخاب عملکرد فرمان در شرایط مختلف جاده را به راننده می دهد و جایگزین فرمان هیدرولیک خودرو شده است.

ادامه مطلب...

آپشن خودرو و متعلقات ماشین

آپشن‌های موجود برای خودروی شما چه هستند؟ نصب آپشن خودرو بر روی ماشین شما چه تاثیراتی دارد؟ چه گزینه هایی برای بهبود عملکرد ماشین شما وجود دارد؟ برای آشنایی بیشتر با سایر آپشن‌های خودرو موجود این نوشته را آماده کرده ایم که بصورت دقیق‌تر در این باره اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

انواع آپشن خودرو ...

نصب آپشن با تخفیف زمستانه


 

پدل شیفتر - دنده پشت فرمان
پدل شیفتر (دنده پشت فرمان)
دنده یا شیفتر پشت فرمان یکی از فن آوری‌ها و آپشن‌های خودرو است که به تازگی جای خود را در بین وسایل جانبی خودرو باز کرده است. یکی از دغدغه‌های رانندگان هنگام رانندگی تعویض دنده است. انتخاب دنده‌ی درست، جا انداختن دنده و یا زمان نیاز به تعویض دنده مسائلی است که می‌تواند لذت رانندگی را از بین ببرد از این رو خودروسازان به فکر ساختن قطعه‌ای افتادند که بتواند این مشکل را حل کند و حاصل این تفکر دنده پشت فرمان (شیفتر) بود. شیفتر پشت غربیلک نصب می‌شود و به صورت دو دکمه‌ای می‌باشد. یکی برای کم کردن دنده و یکی برای اضافه کردن دنده. فشار دادن همزمان دو دکمه نیز سبب خلاص شدن دنده می‌شود

جک صندوق برقی خودرو
جک صندوق برقی
جک برقی صندوق عقب به راننده این امکان را می‌دهد که بدون استفاده از دست در صندوق عقب را باز یا بسته کند. جک صندوق برقی به راحتی نصب می‌شود و نیازی به سیم کشی ندارد و به کمک یک ریموت فابریک قابل کنترل است.

دوربین ۳۶۰ درجه خودرو
دوربین ۳۶۰ درجه خودرو
نصب دوربین 360 درجه یک نیاز ضروری برای ماشین‌های مدل بالا می‌باشد. به کمک دوربین 360 درجه می‌توانید دید کامل و بدون تاخیر زمانی از تمام زوایای ممکن داشته باشید و خطر تصادفات و حوادث تلخ را تا حد امکان کاهش دهید. نصب این آپشن خودرو یک ضرورت برای تمامی ماشین‌های وارداتی برای حفظ امنیت ماشین و سرنشینان آن می‌باشد. در کارآپشن دوربین‌های 360 درجه با کیفیتی مثال زدنی برای رفاه حال مشتریان عزیر عرضه می‌شود.

رادار نقطه کور
رادار نقطه کور
رادار نقطه‌ی کور برای زمانی مفید است که خودرو در موقعیتی قرار گرفته که توسط رانندگان دیگر قابل مشاهده نباشد. هنگامی که ماشین دیگری وارد میدان رادار نقطه کور می‌شود چراغ زردرنگی که روی آینه بغل تعبیه شده است روشن می‌شود. این آپشن برای جلوگیری از بروز تصادف و برخورد خودروها بسیار مفید و کاربردی می‌باشد. نصب رادار نقطه‌ی کور را در کارآپشن تجربه کنید.

سقف جیر خودرو
سقف جیر
یکی از آپشن‌های خودرو های وارداتی که بسیار هم لوکس و مورد توجه است سقف جیر است. سقف جیر استفاده از پارچه جیر برای سقف ، دستگیره‌های داخلی، کنسول میانی و داشبورد است. سقف جیر برای خودروهای وارداتی در رنگ‌های متنوع عرضه می‌شود

آینه تاشو برقی خودرو
آینه تاشو برقی
یکی از آپشن‌های خودرو های داخلی و خارجی که در کارآپشن به صورت کاملا حرفه‌ای ارائه می‌گردد آینه تاشو برقی است. آینه تاشو برقی برای انواع خودروهای داخلی و خارجی به صورت فابریک ، با سیم کشی و موتور فابریک در مجموعه‌ی کارآپشن عرضه می‌گردد که این موضوع یکی از مزایای نصب در این مجموعه می‌باشد

مانیتور فابریک (ویندوز و اندروید)
مانیتور فابریک (ویندوز و اندروید)
عرضه‌ی انواع مانیتور فابریک خودروهای وارداتی و شرکتی با سیستم عامل اندروید و ویندوز در کار آپشن انجام می‌شود. برای نصب مانیتور فابریک خودرو کافی است با ما تماس بگیرید و از مزایای نصب دی وی دی فابریک با قیمتی عالی و کیفیت اورجینال برخوردار شوید

 مانیتور پشت سری
مانیتور پشت سری
مانیتور پشت سری یک آپشن جذاب برای خودرو است. مانیتور پشت سری برای سرنشینان خودرو و به خصوص کودکان بسیار جذاب است و می‌تواند در سفرهای طولانی مدت آنها را سرگرم کند

کیلس استارت
کیلس استارت
یکی دیگر از آپشن‌های خودرو کیلس استارت است. کیلس استارت یک آپشن جدید برای خودرو است و می‌تواند جایگزین دزدگیر و کلید شود. به کمک کیلس استارت و تنها با فشردن یک دکمه می‌توانید موتور ماشین را روشن کنید

گرمکن و سردکن صندلی
گرمکن و سردکن صندلی
گرمکن و سردکن صندلی یکی دیگر از آپشن‌های خودرو است. با نصب این آپشن می‌توانید دمای مطبوعی در ماشین ایجاد کنید و دیگر گرمای تابستان یا سرمای زمستان آزار دهنده نیست.

کلید رو فرمان خودرو
کلید رو فرمان خودرو
با نصب کلید رو فرمان خودرو می‌توانید هنگامی که مشغول رانندگی هستید بدون برداشتن دست از روی فرمان سیستم صوت و تصویر خودرو را کنترل کنید.

دوربین دنده عقب خودرو
دوربین دنده عقب خودور
دوربین دنده عقب از جمله آپشن‌هایی است به صورت فابریک بر روی بسیاری از خودروها نصب شده است. چنانچه خودرو شما مجهز به دوربین دنده عقب نیست می‌توانید آن را به کمک متخصصان کارآپشن نصب کنید. این دوربین به راننده کمک می‌کند هنگام پارک و عقب جلو کردن دید خوبی از فضای پشت سر داشته باشد


در صورت تهیه آپشن خودروی خود از پرو کار آپشن،
نصب آپشن در محل شما به صورت رایگان انجام می‌پذیرد

تلفن‌های تماس:
09126809903
09227085536